Tag:Shtepi per shitje

-Shitet shtëpia me 4 ari në Rr e Pleshinës

Rr. Pleshines Shitet:Shtëpia e mobiluar Trualli:4 ari Organizimi :salloni me kuzhinë,dy dhoma të fjetjes ,wc+b,podrumë dhe verandë.…
Area:   130 m2

Shiten DY Shtëpi+10 ari oborr ne .Rr.Vellezerit Gërvalla 65/16SH

Rr. Vellezerit Gervalla Shiten;Dy Shtëpi Oborr;10 ari Organizimi i mbrendshëm: K-I;Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc+bterasë,depo. K-II; Tre dhoma gjumi,wc+banjo,terasë…
Area:   400 m2

SHITET SHTEPIA ME 2ARI OBORR RR.ISA BOLETINI 95/16S

Rr. Isa Boletini Shitet Shtëpia(e mobiluar) Oborr : 2 ari Organizimi i mbrendshëm;K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,depo,një dhom gjumi,wc,terasë K-II…
Area:   250 m2

SHITET Shtëpia me 4ari oborr ne Rrug te Gilanit 69/16SH

Rr. Gilanit Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 200m2 Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë, wc+banjo K-II Tre…
Area:   200 m2

SHITET SHTEPIA (e mobilur)NE LAGJEN JANINA FERIZAJ 55/16SH

Lagjia Janina Shitet shtepia e cila ka kater dhoma gjumi,dhomen e dites me kuzhine,dy banjo,dy terasa,plato verore…
Area:   220 m2

Shitet Shtëpia+ 10ari në Rr Fatmir Kerqeli Ferizaj 58/16SH

Rr. Fatmir Kerqeli Shitet;Shtëpia Oborrë; 10 ari e 58mtr Organizimi i mbrendshem:Kati i I- Qendrimë ditore+kuzhinë,një dhom gjumi,wc…
Area:   300 m2

Shitet Shtëpia me 5.5 ari Rr.Astrit Bytyqi

Rr.Astrit Bytyqi Shitet:Shtëpia e mobiluar Oborr:5.5 ari Adresa:Rr ,,Astrit Bytyqi” nr 50 Organizimi:Qëndrimi ditorë+kuzhina.katër dhoma gjumi,wc+b. dhe…
Area:   200 m2

SHITET Shtëpia me 4ari oborr- L.Qëndresa

Lagjja Qendresa Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 350m2 Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem:Shtepia gjendet ne lagjen Qendresa. Shtepia ka…
Area:   350 m2

Shitet shtepia 375m2 ne Dragodan Prishtine 236/17

Dragodan Shitet Shtepia: 375m2 Kati i pare – Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo. Kati i dyte…
Area:   375 m2

-SHITET SHTEPIA ME 3ARI OBORR NE LAGJEN ILIRIA- FERIZAJ 198/17

Lagjia Iliria Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 172m2 Oborrë; 3 ari Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj. Adressa;LAGJIA ILIRIA…
Area:   172 m2