Tag:Shtepia per shitje

Shitet Shtëpia me 5ari oborr Rr.Varoshit

Rr.Varroshit Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 280m2 Oborrë; 5 ari Organizimi i mbrendshem:Nv I Dy Qendrime ditore+kuzhinë,wc Nv-II Katër…
Area:   280 m2

Shitet Shtëpia me Lokale dhe me 4.2 ar oborr -Ferizaj

Rr. Hysen Terpeza Shitet:Shtëpia me lokale Parcela:4.2 ari Organzimi:Podrumi me garazha 120 m2 Kati parë:sallon me kuzhinë +dy…
Area:   500 m2

SHITET Shtëpia dy kateshe me 3 ari në Ferizaj

Rr. Xheve Lladrovci Shitet:Shtëpia e mobiluar Siperfaqe;150 m2 Oborr:3 ari Organizimi: Kati përdhesë:Dhomë dite me kuzhinë ,wc+banjo,terasë. Kati…
Area:   150 m2

Shitet shtepia 220m2+10ari Rr.B.Ademi

Rr.Brahim Ademi Shitet Shtëpia 220m2 2 katshe me 10ari toke kati I;Sallon,dy dhoma gjumi,banjo kati II:Kuzhine,dy dhoma,teras,banjo.…
Area:   220 m2