SHTËPI NË SHITJE

AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI LINA 

Shiko me shumeNa Kontaktoni

POSTIMET E FUNDIT

Shitet shtëpia 180 m2+ 6.3 ari oborrë

168,000.00 Rr.Kalabria Shitet shtëpia 180 m2 Oborrë :6.3 ari Organizimi:Kati përdhesë:dhomë dite,kuzhinë,depo,wc+b dhe terasë Kati I:tri dhoma…
Area 180 m2 m2

SHITEN DY SHTEPI NE RR.ALEKSANDER MOJSIU 54/16SH

Rr.Aleksander Mojsiu Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar. Shtëpitë…

-SHITET SHTEPIA ME 3ARI OBORR NE LAGJEN ILIRIA- FERIZAJ 198/17

Lagjia Iliria Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 172m2 Oborrë; 3 ari Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj. Adressa;LAGJIA ILIRIA…
Area 172 m2

Shitet shtepia 375m2 ne Dragodan Prishtine 236/17

Dragodan Shitet Shtepia: 375m2 Kati i pare – Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo. Kati i dyte…
Area 375 m2

-Shitet shtëpia me 76 ari në Talinovc-Ferizaj

Talinovc Shitet:Shtëpia e re Hapësirë:280 m2 Trualli:76 ari Organizimi i shtëpisë:Kati parë-qëndrimin ditorë,kuzhinë e veqantë,depo e…
Area 280 m2

SHITET Shtëpia me 4ari oborr- L.Qëndresa

Lagjja Qendresa Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 350m2 Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem:Shtepia gjendet ne lagjen Qendresa. Shtepia ka…
Area 350 m2

Shitet shtepia 220m2+10ari Rr.B.Ademi

Rr.Brahim Ademi Shitet Shtëpia 220m2 2 katshe me 10ari toke kati I;Sallon,dy dhoma gjumi,banjo kati II:Kuzhine,dy dhoma,teras,banjo.…
Area 220 m2

Shitet Shtëpia+ 10ari në Rr Fatmir Kerqeli Ferizaj 58/16SH

Rr. Fatmir Kerqeli Shitet;Shtëpia Oborrë; 10 ari e 58mtr Organizimi i mbrendshem:Kati i I- Qendrimë ditore+kuzhinë,një dhom gjumi,wc…
Area 300 m2

SHITET SHTEPIA (e mobilur)NE LAGJEN JANINA FERIZAJ 55/16SH

Lagjia Janina Shitet shtepia e cila ka kater dhoma gjumi,dhomen e dites me kuzhine,dy banjo,dy terasa,plato verore…
Area 220 m2

SHITET Shtëpia dy kateshe me 3 ari në Ferizaj

Rr. Xheve Lladrovci Shitet:Shtëpia e mobiluar Siperfaqe;150 m2 Oborr:3 ari Organizimi: Kati përdhesë:Dhomë dite me kuzhinë ,wc+banjo,terasë. Kati…
Area 150 m2

Shitet Shtëpia me Lokale dhe me 4.2 ar oborr -Ferizaj

Rr. Hysen Terpeza Shitet:Shtëpia me lokale Parcela:4.2 ari Organzimi:Podrumi me garazha 120 m2 Kati parë:sallon me kuzhinë +dy…
Area 500 m2

SHITET Shtëpia me 4ari oborr ne Rrug te Gilanit 69/16SH

Rr. Gilanit Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 200m2 Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë, wc+banjo K-II Tre…
Area 200 m2