TOKA ME QERA

AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI LINA 

Shiko me shumeNa Kontaktoni

POSTIMET E FUNDIT

 

Shitet shtëpia 180 m2+ 6.3 ari oborrë

168,000.00 Rr.Kalabria Shitet shtëpia 180 m2 Oborrë :6.3 ari Organizimi:Kati përdhesë:dhomë dite,kuzhinë,depo,wc+b dhe terasë Kati I:tri dhoma…
Area 180 m2 m2

Shitet shtëpia me 4 ari Rr.Varoshit 208/17

80,000.00 Rr Varoshit Ferizaj
Area 150 m2

Shitet-Lokali 106.32m2 +Terase 17.95m2

Rr:Dimtrie Tucovic Shitet: Lokali Kuadratur: 106.32 m2 Kati:Përdhesë Adresa: Rr:Dimtrie Tucovic Lokali posedon dhe terase Lokali është…
Area 106.32 m2

SHITET BANESA 132m2 KATI -V- Rr.R.BISLIM 229/17

Rr.Rexhep Bislimi Shitet Banesa Kuadratura:132m2 Kati:V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,,wc+b, terasë . Adresa:Rr.Rexhep BislimiFerizaj…
Area 123 m2

SHITEN DY SHTEPI NE RR.ALEKSANDER MOJSIU 54/16SH

Rr.Aleksander Mojsiu Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar. Shtëpitë…

-SHITET SHTEPIA ME 3ARI OBORR NE LAGJEN ILIRIA- FERIZAJ 198/17

Lagjia Iliria Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 172m2 Oborrë; 3 ari Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj. Adressa;LAGJIA ILIRIA…
Area 172 m2

Shitet shtepia 375m2 ne Dragodan Prishtine 236/17

Dragodan Shitet Shtepia: 375m2 Kati i pare – Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo. Kati i dyte…
Area 375 m2

Shiten 50ari toke ne Gjyrkovc 75/18

Gjyrkovc Shitet: Toka Hapësirë: 50 ari Adresa:Gjyrkovc-Shtime Dokumentacioni: Pronari Shqiptarë dhe me dokumentacion në rregullë. Infrastruktur…
Area 5000m2 m2

-Shitet shtëpia me 76 ari në Talinovc-Ferizaj

Talinovc Shitet:Shtëpia e re Hapësirë:280 m2 Trualli:76 ari Organizimi i shtëpisë:Kati parë-qëndrimin ditorë,kuzhinë e veqantë,depo e…
Area 280 m2

SHITET Shtëpia me 4ari oborr- L.Qëndresa

Lagjja Qendresa Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 350m2 Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem:Shtepia gjendet ne lagjen Qendresa. Shtepia ka…
Area 350 m2