click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Advanced Search
Your search results

Banesa Ferizaj

Description

Shitet Banesa Hapsirë:109 m2 banim dhe 22 m2 terasë. Kati I. Adresa Rr.Muharrem Fejza – Prishtinë. Organizimi:Dhomë dite me kuzhinë. Tri dhoma gjumi. Banjo dhe WC. Terasë të mbyllur.

add to favorites       27  

Details

Property Id : 29011
Price: 87.000 €
Property Size: 131.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Banesa: Banesa me Qera

Image Gallery

Features and Amenities

Detaje jashtë shtëpisë
Ballkon
Kopsht
Other Features
Depo
Elevator
Fitnes
Gardh
Kuvertë
Nxemje Qëndrore
Oborrë Para
Oborri i Pasëm
Pamje
Papafingo
Pishinë

Video

video image

Virtual Tour

Contact us for more information

Banesa Ferizaj

Banesa Ferizaj

Phone:
Mobile:

Contact Me

Schedule a showing?

Page Views

  • Change Currency

  • Change Measurement

  • Advanced Search

    0 € to 500.000 €

  • Our Listings

  • Mortgage Calculator

  • Reset Password

Compare Listings