click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Advanced Search

Bardhi Construction

230.000 €
Favorite
Your search results
Ofertë e Re

Overview

 • Updated On:
 • April 28, 2021
 • 3 Bedrooms
 • 1 Bathrooms
 • 108.00 m2

Përshkrimi

Shitet Banesa 108m2 në katin 9. Investitori;BARDHI CONSTRUCTION. Eshte e gatshme per banim. Rr.Gjon Serreqi Feriza. Gjendët në njërën nga zonat më të pershtatshme për banim. Është duke u ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart. Ka mirmbajtje të rregullt. Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
City:
State/County:
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 29007
Price: 230.000 €
Property Size: 108.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 1
Banesa: Banesa në Shitje
Detaje jashtë shtëpisë
Ballkon
Kopsht
Other Features
Depo
Elevator
Fitnes
Gardh
Kuvertë
Nxemje Qëndrore
Oborrë Para
Oborri i Pasëm
Pamje
Papafingo
Pishinë

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Qera1
Ofertë e Re

Banesa në Lagjën Kalabria

500 € / muaj
Banesa gjendet në Lagjën Kalabria me një sipërfaqe prej 82 m2. Pasi që gjendet në lagjen m [more]
Banesa gjendet në Lagjën Kalabria me një sipërfaqe prej 82 m2. Pasi që gjendet në lagjen më strategjike për vendban [more]
3 2.5 1,300.00 m2details
 • Change Currency

 • Change Measurement

 • Advanced Search

  0 € to 500.000 €

 • Our Listings

 • Mortgage Calculator

 • Reset Password

Compare Listings