Advanced Search
Your search results
Shtëpia në Lagjën Kalabria

168.000 €

Viral Street no 63,Green, ,

add to favorites  

Property Id : 20688
Price: 168.000 €
Property Size: 810.00 m2
Property Lot Size: 600.00 m2
Rooms: 6
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3

About this property

Shtëpia gjendet në Lagjën Kalabria me sipërfaqe 810 m2 . Lokacion të vecantë në afërsi me shkollën, dycanet dhe spitalin. Përmban dokumentacion të rregullt. Mos e humb këtë mundësi!

 

Detaje jashtë shtëpisë
Ballkon
Kopsht
Other Features
Depo
Elevator
Fitnes
Gardh
Kuvertë
Nxemje Qëndrore
Oborrë Para
Oborri i Pasëm
Pamje
Papafingo
Pishinë
  • Change Currency

  • Change Measurement

  • Advanced Search

    0 € to 500.000 €

    More Search Options
  • Our Listings

  • Mortgage Calculator

  • Reset Password

Compare Listings