click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Advanced Search

Dy Shtëpia të Mobiluara

300.000 €
Favorite
Your search results
Ofertë e Re

Overview

 • Updated On:
 • April 28, 2021
 • 13 Bedrooms
 • 5 Bathrooms
 • 600.00 m2

Përshkrimi

Shiten:Dy shtëpijë të mobiluara
Parcela: 6 ari
Adresa: “Vllezerit Gërvalla” Ferizaj
Shtëpitë janë pjesërisht të mobiluara dhe kanë hapësira të mjaftushme banimi.
Dokumentacioni në rregull.
City:
State/County:
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 29020
Price: 300.000 €
Property Size: 600.00 m2
Rooms: 20
Bedrooms: 13
Bathrooms: 5
Shtëpi: Shtëpi në Shitje
Detaje jashtë shtëpisë
Ballkon
Kopsht
Other Features
Depo
Elevator
Fitnes
Gardh
Kuvertë
Nxemje Qëndrore
Oborrë Para
Oborri i Pasëm
Pamje
Papafingo
Pishinë

Property Reviews

You need to login in order to post a review
 • Change Currency

 • Change Measurement

 • Advanced Search

  0 € to 500.000 €

 • Our Listings

 • Mortgage Calculator

 • Reset Password

Compare Listings