Advanced Search

Lokali

2.000 € / year
City Center no 2,
Favorite
Your search results

Overview

 • Updated On:
 • April 17, 2021
 • 1 Bedrooms
 • 1 Bathrooms
 • 120.00 m2
 • Year Built: 1900

Përshkrimi

Lokal në Ferizaj me sipërfaqe 100 m2. Përmban hapësirë të madhe brenda së bashku me një terrasë. Ka dokumentim të rregullt. Zonë e frekuentuar dhe pozicion strategjikë per lokal. Mos e humb këtë mundësi!

Address: City Center no 2
City:
State/County:
Zip: 123
Country: United States
Open In Google Maps
Property Id : 23283
Price: 2.000 € / year
Property Size: 120.00 m2
Property Lot Size: 200.00 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Detaje jashtë shtëpisë
Ballkon
Kopsht
Other Features
Depo
Elevator
Fitnes
Gardh
Kuvertë
Nxemje Qëndrore
Oborrë Para
Oborri i Pasëm
Pamje
Papafingo
Pishinë

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Qera
Ofertë e Re

Bardhi Construction

230.000 €
Shitet Banesa 108m2 në katin 9. Investitori;BARDHI CONSTRUCTION. Eshte e gatshme per banim [more]
Shitet Banesa 108m2 në katin 9. Investitori;BARDHI CONSTRUCTION. Eshte e gatshme per banim. Rr.Gjon Serreqi Feriza. [more]
3 1 108.00 m2details
Qera
Ofertë e Re

Lokal Afarist

Lokali afarist në Ferizaj me sipërfaqe 100m2 . Pozicion strategjik me frekuentim të lartë [more]
Lokali afarist në Ferizaj me sipërfaqe 100m2 . Pozicion strategjik me frekuentim të lartë të njerëzve. Posedon doku [more]
Qera
Ofertë e Re

Banesa në Lagjën Kalabria

500 € / muaj
Banesa gjendet në Lagjën Kalabria me një sipërfaqe prej 82 m2. Pasi që gjendet në lagjen m [more]
Banesa gjendet në Lagjën Kalabria me një sipërfaqe prej 82 m2. Pasi që gjendet në lagjen më strategjike për vendban [more]
3 2.5 1,300.00 m2details
 • Change Currency

 • Change Measurement

 • Advanced Search

  0 € to 500.000 €

  More Search Options
 • Our Listings

 • Mortgage Calculator

 • Reset Password

Compare Listings