click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Advanced Search

Shtëpi e Modeluar

145.000 €
Favorite
Your search results
Ofertë e Re

Overview

 • Updated On:
 • April 28, 2021
 • 5 Bedrooms
 • 4 Bathrooms
 • 350.00 m2

Përshkrimi

Shitet: Shtëpia e mobiluar – Banim:350 m2 Parcela:5 ari
Organizimi: Kati përdhesë: dhomë dite, kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo, garazhë dhe ngrohtorja. Kati I.
Katër dhoma gjumi, dy banjo, lavanteri dhe terasa, po ashtu ka edhe nënkulmin që mund të shfrytzohet.
Adresa: Rr.Bekim Fehmiu(Lagjja Nic)Prishtinë.
Shtëpia gjendet në lagje të urbanizuar dhe qasje të lehtë në rrugën kryesore.
Dokumentacioni nē rregull.
State/County:
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 29014
Price: 145.000 €
Property Size: 350.00 m2
Rooms: 13
Bedrooms: 5
Bathrooms: 4
Shtëpi: Shtëpi me Qera
Detaje jashtë shtëpisë
Ballkon
Kopsht
Other Features
Depo
Elevator
Fitnes
Gardh
Kuvertë
Nxemje Qëndrore
Oborrë Para
Oborri i Pasëm
Pamje
Papafingo
Pishinë

Property Reviews

You need to login in order to post a review
 • Change Currency

 • Change Measurement

 • Advanced Search

  0 € to 500.000 €

 • Our Listings

 • Mortgage Calculator

 • Reset Password

Compare Listings