click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Advanced Search

Tokë në Ferizaj

100.000 €
Favorite
Your search results
Ofertë e Re

Overview

 • Updated On:
 • April 28, 2021
 • 1,000.00 m2

Përshkrimi

Shitet Toka me sipërfaqe 10 ari. Pozicion i mrekullueshem ne Ferizaj, përmban dokumentim të rregullt.

City:
State/County:
Country: Afghanistan
Open In Google Maps
Property Id : 28962
Price: 100.000 €
Property Size: 1,000.00 m2
Toka: Toka në Shitje

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Listings

Shitje1
Ofertë e Re

Toka Ferizaj – Prishtinë

105.000 €
Shitet: Toka Hapsirë: 105 ari Adresa: Babush (vetëm 70 m larg magjistr.Fr-Pr) Dokumenta [more]
Shitet: Toka Hapsirë: 105 ari Adresa: Babush (vetëm 70 m larg magjistr.Fr-Pr) Dokumentacioni të rregulltë Infra [more]
10,500.00 m2details
Shitje1
Ofertë e Re

Toka 190 ari

150.000 €
Shitet: Toka Hapsirë: 190 ari Adresa: Talinoc i Muhagjerve Parcela ka rrugë dhe rrymë. [more]
Shitet: Toka Hapsirë: 190 ari Adresa: Talinoc i Muhagjerve Parcela ka rrugë dhe rrymë. Dokumentacioni të rregul [more]
19,000.00 m2details
 • Change Currency

 • Change Measurement

 • Advanced Search

  0 € to 500.000 €

 • Our Listings

 • Mortgage Calculator

 • Reset Password

Compare Listings