€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë E mërparshme Tjetër

Properties listed in Jezerc

compare

Shitet Villa 100m2 me 5ari oborr ne Jezerc

2
bedrooms
1
banjo
100 m2
size
donika
23 Shkurt, 2024
compare

Shitet Toka 24 ari në Jezercë

donika
20 Shkurt, 2024
compare

Shitet Parcela 10ari ne Jezerc

donika
20 Shkurt, 2024
compare

Shitet Villa 60m2 2 kateshe me 9ari oborr ne...

2
bedrooms
1
banjo
60 m2
size
donika
20 Shkurt, 2024
compare

5 Villa në shitje(shiten ndaras dhe komplet)

2
bedrooms
1
banjo
100 m2
size
dorart
6 Qershor, 2023

Compare