€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë E mërparshme Tjetër

Properties listed in Banesa

compare

Shitet banesa 54m2 kat -V- Ferizaj 401/17

1
bedrooms
1
banjo
54 m2
size
donika
15 Korrik, 2023
compare

Banesa në shitje 129m2 komplet e mobiluar

2
bedrooms
2
banjo
129 m2
size
dorart
22 Qershor, 2023
compare

Shitet Banesa 119.80m2 kati -VII- dhe garazh...

3
bedrooms
2
banjo
120 m2
size
donika
6 Qershor, 2023
compare

Shitet Penthouse 200m2 me 30m2 terase ne Fer...

3
bedrooms
1
banjo
200 m2
size
donika
6 Qershor, 2023
compare

Shitet banesa 62.26m2 kati -X- Ferizaj

1
bedrooms
1
banjo
62 m2
size
donika
5 Qershor, 2023
compare

Banesa në shitje + Garazhë

2
bedrooms
1
banjo
91 m2
size
donika
5 Qershor, 2023
  • Advanced Search

    € 0 deri € 1,500,000

    Karakteristika të Tjera

Compare