€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë E mërparshme Tjetër

Properties List – Sidebar Right

compare

5 Villa në shitje(shiten ndaras dhe komplet)

2
bedrooms
1
banjo
100 m2
size
dorart
6 Qershor, 2023
compare

Shitet banesa 62.26m2 kati -X- Ferizaj

1
bedrooms
1
banjo
62 m2
size
donika
5 Qershor, 2023
compare

Banesa në shitje + Garazhë

2
bedrooms
1
banjo
91 m2
size
donika
5 Qershor, 2023
compare

Villa me pishinë në shitje

3
bedrooms
2
banjo
130 m2
size
dorart
5 Qershor, 2023
compare

Villa në shitje komplet e mobiluar

4
bedrooms
2
banjo
176 m2
size
dorart
5 Qershor, 2023
  • Advanced Search

    € 0 deri € 1,500,000

    Karakteristika të Tjera

Compare