€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë E mërparshme Tjetër
Your search results

Blog Archives

Shitet Villa 100m2 me 5ari oborr ne Jezerc

Villë në shitje 100m2 | 5 Ari Oborr | Garazhë dhe parking Jezerc -FERIZAJ Kati 0:Qendrimi ditor [more]
nga Donika
Shk 23, 2024

Shitet Toka 4 ari ne Brezovicë

PARCELA në shitje 4 Ari | Me dimensione 11.50mx32.80m Brezovicë | Parcela është e përshtatshme [more]
nga Donika
Shk 23, 2024

Shitet Banesa 61.3 m2 kati -II- Ferizaj

Banesa në shitje 61.3m2 | KATI 2 Rr.Driton Islami-Ferizaj Sallon+Kuzhine Dhomë gjumi Banjo Tera [more]
nga Donika
Shk 22, 2024

Shitet banesa 121m2 kat -XII- Ferizaj

Banesa në #shitje 121m2 | Kati 12 Rr.Remzi Hoxha-Ferizaj Sallon+Kuzhine 3 Dhoma gjumi Banjo Ter [more]
nga Donika
Shk 22, 2024

Ipet Lokalet me qera nga 65m2 kati -III- Ferizaj

2 LOKALET IPEN ME QERA Janë të gatshëm për pune Nga 65m2 Secili Lokal | Kati 3 Rr.12 Qershori & [more]
nga Donika
Shk 22, 2024

Shitet banesa 120m2 kati -I- Ferizaj

Banesa më garazhë në shitje 120m2 | KATI 1 Rr.Sejdi Sejdiu-Ferizaj Sallon+Kuzhina e gatshme 3 D [more]
nga Donika
Shk 22, 2024

Shitet banesa 117m2 kati -IV- Ferizaj

Banesa në shitje 117m2 | KATI 4 | Objekti 3 SN-A SYLA . Rr.Halim Spahia-FERIZAJ Sallon+Kuzhine [more]
nga Donika
Shk 22, 2024

Shitet banesa 88m2 kati -II- Prishtinë

Banesa në shitje 88m2 | KATI 2 Me pamje nga rruga A Rr.Lagjja Spitalit-Prishtinë Sallon+Kuzhine [more]
nga Donika
Shk 22, 2024

Shitet Banesa e mobiluar 129m2 kati -IX- Ferizaj

Banesa në #shitje komplet e mobiluar 129m2 | KATI 9 | Posedon flet poseduese,Garazhë dhe Depo V [more]
nga Donika
Shk 22, 2024

Shitet Shtepia 226m2 me 3.2ari oborr ne Ferizaj Lagjia Iliria

Shtëpia me pishinë në shitje në Lagjen ILIRIA E dizajnuar dhe mobiluar në standardin ekskluziv. [more]
nga Donika
Shk 22, 2024
  • Advanced Search

    € 0 deri € 1,500,000

    Karakteristika të Tjera

Compare