€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

5 Villa në shitje(shiten ndaras dhe komplet)

Jezerc,
add to favorites

5 Villa në shitje(shiten ndaras dhe komplet)

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

5 Villa në shitje(shiten ndaras dhe komplet)
Villat jan me nga 100m2 hapsirë banuese dhe nga 1.4 ari.
Jezerc- FERIZAJ
Kati 0:Qendrimi ditor dhe kuzhin,banjo.
Kati 1: 2 dhoma gjumi dhe terasë.
+383 (0) 45 639 291
⁨+383 (0) 44 172 626

Adresa: Jezerc
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19216
Madhësia e pronës: 100 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Dhoma të Gjumit: 1

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Villa 60m2 2 kateshe me 9ari oborr ne...

2
bedrooms
1
banjo
60 m2
size
donika
20 Shkurt, 2024

Compare