€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Banesa në shitje 129m2 komplet e mobiluar

Ferizaj,
add to favorites

Banesa në shitje 129m2 komplet e mobiluar

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Banesa në #shitje komplet e mobiluar
129m2 | KATI 9 | Posedon flet poseduese,Garazhë dhe Depo
VIZIONI S
Rr.Varoshit-Ferizaj
Sallon+Kuzhine
2 Dhoma gjumi
Banjo
WC
Terasë
Depo
INFO:
+383 (0) 045 639 291
+383 (0) ⁨044 172 626

Adresa: Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19322
Madhësia e pronës: 129 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Dhoma të Gjumit: 2

Listime të Ngjashme

compare

Shitet banesa 54m2 kat -V- Ferizaj 401/17

1
bedrooms
1
banjo
54 m2
size
donika
15 Korrik, 2023
compare

Shitet Banesa 119.80m2 kati -VII- dhe garazh...

3
bedrooms
2
banjo
120 m2
size
donika
6 Qershor, 2023
compare

Shitet Penthouse 200m2 me 30m2 terase ne Fer...

3
bedrooms
1
banjo
200 m2
size
donika
6 Qershor, 2023

Compare