€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Ipet Lokalet me qera nga 65m2 kati -III- Ferizaj

12 Qershor, Ferizaj,
add to favorites

Ipet Lokalet me qera nga 65m2 kati -III- Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

2 LOKALET IPEN ME QERA
Janë të gatshëm për pune
Nga 65m2 Secili Lokal | Kati 3
Rr.12 Qershori – Ferizaj
+383 (0) 045 639 291
+383 (0) 44 172 626
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: 12 Qershor, Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19775
Madhësia e pronës: 65 m2

Listime të Ngjashme

compare

Ipet Lokali me qera ne qender te qytetit Fer...

1
banjo
97 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024
compare

LOKALI IPET ME QERA

200 m2
size
majlind
5 Qershor, 2023

Compare