€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Ipet Lokali me qera ne qender te qytetit Ferizaj 97m2 kat perdhese

Qender te qytetit Ferizaj,
add to favorites

Ipet Lokali me qera ne qender te qytetit Ferizaj 97m2 kat perdhese

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Ipet lokali me qera në qendër të qytetit
HIT IMPERIAL | Mrapa komunes-Ferizaj
97m2-Kati 0
Mrapa komunes-Ferizaj
Lokali ka dimensione shum të përshtatshme për shum aktivitete biznesore dhe është rreth rrugës kryesore me dimensione ballore perfekte.
+383 (0) 45 639 291
Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Qender te qytetit Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19697
Madhësia e pronës: 97 m2
Dhoma të Gjumit: 1

Listime të Ngjashme

compare

LOKALI IPET ME QERA

200 m2
size
majlind
5 Qershor, 2023

Compare