€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Ipet me Qera Hotel-Restaurant Bolero -7 katesh me 1600m2 Ferizaj

12 Qershor, Ferizaj,
add to favorites

Ipet me Qera Hotel-Restaurant Bolero -7 katesh me 1600m2 Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Ipet me Qera Hotel-Restaurant Bolero
Objekti gjendet në qendër të qytetit(Rr 12 qershori)-Ferizaj
Ka 1600m2 | 7 Kate
Objekti është i gatshëm për punë me komplet invertarin e nevojshëm për aktivitete hotelierie.
Në katin -1 është salla e konferencave ndërsa -2 ka kuzhinën,dhomën e punës,kalldajën
Në katin 0 ka recepsionin dhe një bar-restaurant,në katin 1 është restauranti ndërsa në katet tjera janë 19 dhoma gjumi me banjo.
Objekti ka ashensorin,sistemin ngrohës në komplet objektin është me rrymë,dhe me kalldajë,ka qasje në sistemin e ujësjellësit,kanalizimit dhe në rrjetin elektrik të qytetit,poashtu ka dhe pusetën e ujit,,ka trafo elektrike private dhe gjeneratorin.
+383 (0) ⁨045 639 291⁩
+383 (0) 044 172 626

Adresa: 12 Qershor, Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19889
Madhësia e pronës: 1,600 m2
Dhoma Gjumi: 19

Compare