€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Ipet me qera Lokali 300m2 kat -II- Ferizaj

Rr Reçaku, Ferizaj,
add to favorites

Ipet me qera Lokali 300m2 kat -II- Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

LOKALI IPET ME QERA NË FERIZAJ
Rr.Reqakut-Ferizaj
300m2 | Kati II
Lokali është rreth rrugës kryesore,ka pozicion të përshtatshëm,dimensione perfekte dhe hapsirë të mjaftueshme parkingu për klientelën.
+38345639291
+38344172626

Adresa: Rr Reçaku, Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19903

Listime të Ngjashme

compare

Ipet Lokali me qera ne qender te qytetit Fer...

1
banjo
97 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024
compare

LOKALI IPET ME QERA

200 m2
size
majlind
5 Qershor, 2023

Compare