€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

LOKALI IPET ME QERA

Ne qender te qytetit ,
add to favorites

LOKALI IPET ME QERA

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Në qendër të qytetit-Ferizaj
200m2 | Kati i 2-të
Lokali ka pozicion shum të përshtatshem për qfardo lloj biznesi dhe është zona më e frekuentuar e qytetit.
+383 (0) 045 639 291
+383 (0) 44 172 626

Adresa: Ne qender te qytetit
Qyteti:
Zip: 70000
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19077
Madhësia e pronës: 200 m2
Ownership: Freehold

Listime të Ngjashme

compare

Ipet Lokali me qera ne qender te qytetit Fer...

1
banjo
97 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024

Compare