€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

LOKALI NË shitje 105m2

Ferizaj,
add to favorites

LOKALI NË shitje 105m2

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

LOKALI NË shitje
105m2
Vizioni S
Rr.Kuvendi Arberit-Ferizaj
Lokali ka lokacion të përshtatshëm për shum llojshmëri biznesore dhe parking të mjaftueshëm.
+383 (0) 44 172 626
+383 (0) 45 639 291

Adresa: Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19290
Madhësia e pronës: 105 m2

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Lokali 190m2 kati -I- Ferizaj

1
banjo
190 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024

Compare