€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Lokali ne shitje ne qender te sheshit te Ferizajt

Dëshmorët e Kombit, Ferizaj,
add to favorites

Lokali ne shitje ne qender te sheshit te Ferizajt

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Lokali për #shitje në sheshin e qytetit të Ferizajt
2 Kate | dhe Podrum
Podrumi:76m2
Kati 0 57+12m2
Kati 1 57m2
Lokali ka dimensione shum të përshtatshme për shum aktivitete biznesore është rreth sheshit të qytetit me rreth 4m gjerësi.
+383 (0) 44 106 626
+383 (0) 45 639 291
Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Dëshmorët e Kombit, Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19807
Madhësia e pronës: 211 m2

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Lokali 190m2 kati -I- Ferizaj

1
banjo
190 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024
compare

Shitet Lokali 176m2 kat perdhese Ferizaj

1
banjo
176 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024
compare

LOKALI NË shitje 105m2

105 m2
size
dorart
9 Qershor, 2023

Compare