€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

OBJEKTI IPET ME QERA

Afer Prishtina Mall,
add to favorites

OBJEKTI IPET ME QERA

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Prishtinë-950m nga Prishtina Mall
1300m2 me mundësi ndarje sipas nevojës | 2 Nivele
Objekti gjindet në magjistralen Prishtine-Shkup,ka dhe ka qasje shum të shpejt në autostradë,objekti është i gatshëm dhe i përshtatshem për shumë veprimtari afariste.
+383 (0) ⁨045 639 291⁩
+383 (0) 44 172 626

Adresa: Afer Prishtina Mall
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19112
Madhësia e pronës: 1,300 m2
Ownership: Freehold

Compare