€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

PARCELA NE SHITJE 19 Ari

Brezovic
add to favorites

PARCELA NE SHITJE 19 Ari

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

PARCELA NE SHITJE
19 Ari | Rreth 50m nga rruga kryesore
Brezovicë-Shterpcë
Ka dimensione te pershtatshme dhe ka dalje ne rrugen dytësore.
+383 (0) 44 106 626
+383 (0) 045 639 291

Adresa: Brezovic
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19476

Compare