€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

PARCELA NË SHITJE 80 ari

Prelez i Muhaxherve,
add to favorites

PARCELA NË SHITJE 80 ari

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

PARCELA NË SHITJE
Magjistrale Ferizaj-Prishtinë-Prelez
80 Ari(mund të ndahet edhe 40 ari)
Ka dalje në rrugën dytësore dhe është rreth 95 metra larg rruges kryesore
+383 (0) 44 106 626
+383 (0) 44 172 626

Adresa: Prelez i Muhaxherve
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19312

Compare