€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

PARCELA NË SHITJE 9.5 Ari | Jezerc-Ferizaj

Jezerc,
add to favorites

PARCELA NË SHITJE 9.5 Ari | Jezerc-Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

PARCELA NË SHITJE
9.5 Ari | Jezerc-Ferizaj
Parcela është mbi restaurantin Belle Vue ka një pamje jashtzakonisht të bukur poashtu ka dhe dimensionet shum të pershtatshme,poashtu ka qasje në rrugen kryesore dhe në rrugën anësore.
+383 (0) 045 639 291
+383 (0) 044 106 626

Adresa: Jezerc
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19223
Property Lot Size: 10 m2

Compare