€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

PARCELA NË SHITJE Dremjak-Ferizaj 62 Ari

Dremjak,
add to favorites

PARCELA NË SHITJE Dremjak-Ferizaj 62 Ari

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

PARCELA NË SHITJE
Dremjak-Ferizaj
62 Ari
Parcela ka pozicion shum të pershtatshem për villa private .
Ka dalje në rrugën kryesore dhe shtrirja e saj rreth rrugës kryesore është rreth 80 metra.
+383 (0) 045 639 291
+383 (0) 44 172 626

Adresa: Dremjak
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19296
Property Lot Size: 62 m2

Listime të Ngjashme

compare

PARCELA NË SHITJE 3.68 Ari

dorart
1 Nëntor, 2023
compare

PARCELA NË SHITJE 12 Ari

dorart
1 Nëntor, 2023

Compare