€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Parcelat ne shitje nga 4.5 ari deri me 5.89 ari Jerzercë

Jezerc,
add to favorites

Parcelat ne shitje nga 4.5 ari deri me 5.89 ari Jerzercë

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

PARCELAT NË SHITJE
Nga 4.5 ari deri me 5.89 Ari | Të përshtatshme për restaurant apo banim.
Jezerc-Ferizaj
Parcelat kan dimensione të ndryshme dhe shum të përshtatshme,kan infrastrukturë të plotë, qasje në rrugën e asfaltuar dhe qasje rrjetin e energjisë elektrike.

INFO:
+383 (0) 44 172 626
⁨+383 (0) 45 639 291⁩
(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com

Adresa: Jezerc
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19973

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Parcela 6ari ne Jezerc

donika
22 Prill, 2024
compare

Shitet Toka 24 ari në Jezercë

donika
20 Shkurt, 2024

Compare