€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shiten Parcelat ne Burrnik

Burrnik,
add to favorites

Shiten Parcelat ne Burrnik

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Parcelat në shitje
Burrnik-Ferizaj
Parcelat mund të ndahen sipas kërkesës.
Parcelat kanë qasje të pakufizueshme në rrugë si dhe kanë infrastrukturën e nevojshme: rrymë, ujë, etj.
Të gjitha parcelat kanë pamje mahnitëse (infinit view) dhe janë të pozicionuara nga lindja e diellit.
INFO:
+383 (0) 44 106 626
+383 (0) 45 639 291⁩
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfarë kërkon” shëno: Agjensioni LINA” dhe ju do t’i shihni të gjitha ofertat tona.

Adresa: Burrnik
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19627

Compare