€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet apo ndërrohet Toka 68 ari në Mirashë

Mirashë,
add to favorites

Shitet apo ndërrohet Toka 68 ari në Mirashë

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

PARCELA Shitet apo ndërrohet
68 Ari | 32m ka shtrirje në rrugë
Mirash | Ferizaj
Parcela ka pozit të përshtatshme dhe dimensione perfekte,në fillim e gjerë rreth 32m dhe zgjerohet deri në 58m dhe e gjatë 185m

INFO:
+383 (0) 44 106 626
+383 (0) 45 639 291
Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Mirashë
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19832

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Toka 110 ari ne Mirashë

110 m2
size
donika
26 Shkurt, 2024

Compare