€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet banesa 106m2 kati -II- Prishtina Stars-Veternik

Pristina,
add to favorites

Shitet banesa 106m2 kati -II- Prishtina Stars-Veternik

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Banesa në shitje komplet e mobiluar
106m2 | KATI 2
Prishtina Stars-Veternik
Veternik – Prishtinë
Sallon+Kuzhine
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
Depo
Terasë

INFO:
+383 (0) 44 172 626
+383 (0) 45 639 291

Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Pristina
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19861
Madhësia e pronës: 106 m2
Dhoma Gjumi: 3
Dhoma të Gjumit: 2

Listime të Ngjashme

compare

Shitet banesa 88m2 kati -II- Prishtinë

2
bedrooms
1
banjo
88 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024
compare

Shitet Banesa 81.45m2 kati -VII- Prishtinë

2
bedrooms
2
banjo
81 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024

Compare