€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet banesa 115m2 kati -IV- Ferizaj

Rr.Uran Tinova,
add to favorites

Shitet banesa 115m2 kati -IV- Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Banesa ne shitje
115m2 | KATI -4-
MOREA
Rr.Uran Tinova -FERIZAJ
Sallon+Kuzhine
3 Dhoma gjumi
Banjo
Depo
Terasë
INFO:
+383 (0) 44 172 626
⁨+383 (0) 45 639 291⁩
(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Rr.Uran Tinova
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19638
Madhësia e pronës: 115 m2
Dhoma Gjumi: 3
Dhoma të Gjumit: 1

Listime të Ngjashme

compare

Banesat ne shitje 142.68m2 kate te ndryshme ...

3
bedrooms
2
banjo
143 m2
size
donika
28 Mars, 2024
compare

Shitet Banesa 61.3 m2 kati -II- Ferizaj

1
bedrooms
1
banjo
61 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024
compare

Shitet banesa 121m2 kat -XII- Ferizaj

3
bedrooms
1
banjo
121 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024

Compare