€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet banesa 125.46m2 kati -VIII- Ferizaj

Rr. Rexhep Bislimi,
add to favorites

Shitet banesa 125.46m2 kati -VIII- Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Banesa në shitje + Garazhë
125.46m2 | KATI 8
EB RESIDENCE
Rr.Regjep Bisimi(rr.Gjilanit)-FERIZAJ
Sallon+Kuzhine
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
Terasë
INFO:
+383 (0) 44 172 626
+383 (0) 45 639 291
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfarë kërkon” shëno: Agjensioni LINA” dhe ju do t’i shihni të gjitha ofertat tona.

Adresa: Rr. Rexhep Bislimi
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19654
Madhësia e pronës: 125 m2
Dhoma Gjumi: 3
Dhoma të Gjumit: 2

Listime të Ngjashme

compare

Banesat ne shitje 142.68m2 kate te ndryshme ...

3
bedrooms
2
banjo
143 m2
size
donika
28 Mars, 2024
compare

Shitet Banesa 61.3 m2 kati -II- Ferizaj

1
bedrooms
1
banjo
61 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024
compare

Shitet banesa 121m2 kat -XII- Ferizaj

3
bedrooms
1
banjo
121 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024

Compare