€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet banesa 138.05m2 kati -XII- Ferizaj

Sali Ceku, Ferizaj,
add to favorites

Shitet banesa 138.05m2 kati -XII- Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Banesa në shitje
138.05m2 | KATI 12
Brand Invest
Rr.Sali Qeku-Ferizaj
Sallon+Kuzhine
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
Terasë
Depo

INFO:
+383 (0) 44 172 626
+383 (0) 45 639 291

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakt” afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Sali Ceku, Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19531
Madhësia e pronës: 138 m2
Dhoma Gjumi: 3
Dhoma të Gjumit: 2

Listime të Ngjashme

compare

Banesat ne shitje 142.68m2 kate te ndryshme ...

3
bedrooms
2
banjo
143 m2
size
donika
28 Mars, 2024
compare

Shitet Banesa 61.3 m2 kati -II- Ferizaj

1
bedrooms
1
banjo
61 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024
compare

Shitet banesa 121m2 kat -XII- Ferizaj

3
bedrooms
1
banjo
121 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024

Compare