€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Banesa 61.3 m2 kati -II- Ferizaj

Driton Islami, Ferizaj,
add to favorites

Shitet Banesa 61.3 m2 kati -II- Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Banesa në shitje
61.3m2 | KATI 2
Rr.Driton Islami-Ferizaj
Sallon+Kuzhine
Dhomë gjumi
Banjo
Terasë
Depo
INFO:
+383 (0) 44 172 626
+383 (0) 45 639 291
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Driton Islami, Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19788
Madhësia e pronës: 61 m2
Dhoma Gjumi: 1
Dhoma të Gjumit: 1

Listime të Ngjashme

compare

Banesat ne shitje 142.68m2 kate te ndryshme ...

3
bedrooms
2
banjo
143 m2
size
donika
28 Mars, 2024
compare

Shitet banesa 121m2 kat -XII- Ferizaj

3
bedrooms
1
banjo
121 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024
compare

Shitet banesa 117m2 kati -IV- Ferizaj

4
bedrooms
2
banjo
117 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024

Compare