€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet banesa 62.26m2 kati -X- Ferizaj

Rr.Rexhep Bislimi ,
add to favorites

Shitet banesa 62.26m2 kati -X- Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Banesa në #shitje + Garazhë
62.26m2 | KATI 10
EB RESIDENCE
Rr.Regjep Bisimi(rr.Gjilanit)-FERIZAJ
Sallon+Kuzhine
Dhomë gjumi
Banjo
Terasë
INFO:
+383 (0) 44 172 626
+383 (0) 45 639 291

Adresa: Rr.Rexhep Bislimi
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19189
Madhësia e pronës: 62 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Dhoma të Gjumit: 1

Listime të Ngjashme

compare

Shitet banesa 54m2 kat -V- Ferizaj 401/17

1
bedrooms
1
banjo
54 m2
size
donika
15 Korrik, 2023
compare

Banesa në shitje 129m2 komplet e mobiluar

2
bedrooms
2
banjo
129 m2
size
dorart
22 Qershor, 2023
compare

Shitet Banesa 119.80m2 kati -VII- dhe garazh...

3
bedrooms
2
banjo
120 m2
size
donika
6 Qershor, 2023

Compare