€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Banesa 81.45m2 kati -VII- Prishtinë

Mati 1-Prishtinë,
add to favorites

Shitet Banesa 81.45m2 kati -VII- Prishtinë

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Banesa në shitje
81.45m2 | KATI 7
Nordic Residence
Mati 1-Prishtinë
Sallon+Kuzhine
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 WC
1 Depo
Terasë
INFO:
+383 (0) 45 639 291
+383 (0) 44 106 626
Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Mati 1-Prishtinë
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19702
Madhësia e pronës: 81 m2
Dhoma Gjumi: 2
Dhoma të Gjumit: 2

Listime të Ngjashme

compare

Shitet banesa 106m2 kati -II- Prishtina Star...

3
bedrooms
2
banjo
106 m2
size
donika
12 Mars, 2024
compare

Shitet banesa 88m2 kati -II- Prishtinë

2
bedrooms
1
banjo
88 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024

Compare