€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet banesa 85.84m2 kati -I- fERIZAJ

Vëllezerit Gërvalla, Ferizaj,
add to favorites

Shitet banesa 85.84m2 kati -I- fERIZAJ

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Banesa ne shitje
85.84m2 | KATI -1-
“Presidenca”
Rr.Vellezerit Gervalla-FERIZAJ
Sallon+Kuzhine
2 Dhoma gjumi
Banjo
Depo
Terasë
INFO:
+383 (0) 44 172 626
⁨+383 (0) 45 639 291⁩
(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Vëllezerit Gërvalla, Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19518
Madhësia e pronës: 86 m2
Dhoma: 2
Dhoma të Gjumit: 1

Listime të Ngjashme

compare

Banesat ne shitje 142.68m2 kate te ndryshme ...

3
bedrooms
2
banjo
143 m2
size
donika
28 Mars, 2024
compare

Shitet Banesa 61.3 m2 kati -II- Ferizaj

1
bedrooms
1
banjo
61 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024
compare

Shitet banesa 121m2 kat -XII- Ferizaj

3
bedrooms
1
banjo
121 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024

Compare