€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet banesa 88m2 kati -II- Prishtinë

Rr. Lagjia Spitalit Prishtinë,
add to favorites

Shitet banesa 88m2 kati -II- Prishtinë

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Banesa në shitje
88m2 | KATI 2
Me pamje nga rruga A
Rr.Lagjja Spitalit-Prishtinë
Sallon+Kuzhine
2 Dhoma gjumi
Banjo
WC
Depo
Terasë
Banesa ka pranimin teknik dhe është me flet poseduese
INFO:
+383 (0) 44 106 626
+383 (0) 44 172 626
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Rr. Lagjia Spitalit Prishtinë
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19745
Madhësia e pronës: 88 m2
Dhoma Gjumi: 2
Dhoma të Gjumit: 1

Listime të Ngjashme

compare

Shitet banesa 106m2 kati -II- Prishtina Star...

3
bedrooms
2
banjo
106 m2
size
donika
12 Mars, 2024
compare

Shitet Banesa 81.45m2 kati -VII- Prishtinë

2
bedrooms
2
banjo
81 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024

Compare