€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet banesa 96m2 kati -I- Gjilan

Gjilan,
add to favorites

Shitet banesa 96m2 kati -I- Gjilan

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Banesa ne shitje
96m2 | KATI 1
ALBI RESIDENCE-Gjilan
Sallon+Kuzhine
2 Dhoma gjumi
Banjo
Depo
Terasë
INFO:
+383 (0) 044 172 626
+383 (0) ⁨ 045 639 291
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfarë kërkon” shëno: Agjensioni LINA” dhe ju do t’i shihni të gjitha ofertat tona.

Adresa: Gjilan
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19618
Madhësia e pronës: 96 m2
Dhoma Gjumi: 2
Dhoma të Gjumit: 1

Listime të Ngjashme

compare

Shitet banesa 92m2 kati -III-Gjilan

2
bedrooms
1
banjo
92 m2
size
donika
20 Shkurt, 2024
compare

Shitet banesa 83m2 kati -IV- Gjilan

2
bedrooms
1
banjo
83 m2
size
donika
20 Shkurt, 2024
compare

Shitet banesa 79m2 kati -V- Gjilan

2
bedrooms
1
banjo
79 m2
size
donika
20 Shkurt, 2024

Compare