€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Banesa e mobiluar 129m2 kati -IX- Ferizaj

Rr.Varoshit Ferizaj,
add to favorites

Shitet Banesa e mobiluar 129m2 kati -IX- Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Banesa në #shitje komplet e mobiluar
129m2 | KATI 9 | Posedon flet poseduese,Garazhë dhe Depo
VIZIONI S
Rr.Varoshit-Ferizaj
Sallon+Kuzhine
2 Dhoma gjumi
Banjo
WC
Terasë
Depo
INFO:
+383 (0) 045 639 291
+383 (0) ⁨044 172 626
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Rr.Varoshit Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19736
Madhësia e pronës: 129 m2
Dhoma Gjumi: 2
Dhoma të Gjumit: 1

Listime të Ngjashme

compare

Banesat ne shitje 142.68m2 kate te ndryshme ...

3
bedrooms
2
banjo
143 m2
size
donika
28 Mars, 2024
compare

Shitet Banesa 61.3 m2 kati -II- Ferizaj

1
bedrooms
1
banjo
61 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024
compare

Shitet banesa 121m2 kat -XII- Ferizaj

3
bedrooms
1
banjo
121 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024

Compare