€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Lokali 190m2 kati -I- Ferizaj

Dëshmorët e Kombit, Ferizaj,
add to favorites

Shitet Lokali 190m2 kati -I- Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Shitet lokali në qendër të qytetit.

190m2-Kati -1-
-Rruga Deshmoret e Kombit-Ferizaj
EKI-H Residence
Lokali ka dimensione shum të përshtatshme për shum aktivitete biznesore dhe është i gatshëm për punë.

INFO:
+383 (0) 44 172 626
⁨+383 (0) 45 639 291⁩
(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfarë kërkon” shëno: Agjensioni LINA” dhe ju do t’i shihni të gjitha ofertat tona.

Adresa: Dëshmorët e Kombit, Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19667
Madhësia e pronës: 190 m2
Dhoma të Gjumit: 1

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Lokali 176m2 kat perdhese Ferizaj

1
banjo
176 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024
compare

LOKALI NË shitje 105m2

105 m2
size
dorart
9 Qershor, 2023

Compare