€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Lokali 417 m2 kat Perdhese Rr. Uran Tinova Ferizaj

Rr.Uran Tinova,
add to favorites

Shitet Lokali 417 m2 kat Perdhese Rr. Uran Tinova Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

LOKALI NË SHITJE
Rr.Uran Tinova-Ferizaj
417m2 | Kati 0 | Dream Palace
Lokali është rreth rrugës kryesore,ka pozicion të përshtatshëm,dimensione perfekte dhe hapsirë të mjaftueshme parkingu për klientelën.
INFO:
+ 383 45 639 291
⁨045 639 291⁩
Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Rr.Uran Tinova
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19965
Madhësia e pronës: 417 m2

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Lokali 190m2 kati -I- Ferizaj

1
banjo
190 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024
compare

Shitet Lokali 176m2 kat perdhese Ferizaj

1
banjo
176 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024

Compare