€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Objekti 170m2 me 1.8ari oborr Ferizaj

Rr.Tahir Sinani,
add to favorites

Shitet Objekti 170m2 me 1.8ari oborr Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

OBJEKTI PËR SHITJE NË QENDËR TË FERIZAJT
Rr.Tahir Sinani përball Xhamis dhe kishës.
Parcela 1.8 Ari | 170m2 Lokale
Lokali është aktiv dhe ka një qera të konsiderueshme.
INFO:
+383 (0) 44 172 626
+383 (0) 45 639 291
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Rr.Tahir Sinani
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19582
Madhësia e pronës: 170 m2

Compare