€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Parcela 1 Hektarë Mrapa lagjes Marigona | Prishtinë

Pristina,
add to favorites

Shitet Parcela 1 Hektarë Mrapa lagjes Marigona | Prishtinë

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

PARCELA NË SHITJE
1 Hektarë | E përshtatshme për biznes
Mrapa lagjes Marigona | Prishtinë
Parcela ka dimensione të përshtatshme, ka infrastrukturë të plotë, qasje në rrugën e asfaltuar, ujësjellës, kanalizim poashtu qasje në energjinë elektrike.

INFO:
+383 (0) 44 106 626
+383 (0) 44 172 626
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfarë kërkon” shëno: Agjensioni LINA” dhe ju do t’i shihni të gjitha ofertat tona.

Adresa: Pristina
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19874

Compare