€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Parcela 1H.5 ari ne Jezerc

Jezerc,
add to favorites

Shitet Parcela 1H.5 ari ne Jezerc

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

PARCELA NĂ‹ SHITJE
1H.5 Ari | Dimensionet 126.90m X 89.15m
Parcla ka shtrirje ne rrugen kryesore rreth 93m
Jezerc | Ferizaj.

INFO:
+383 (0) 44 106 626
+383 (0) 44 172 626
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Jezerc
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19576

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Parcela 10ari ne Jezerc

donika
20 Shkurt, 2024

Compare