€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet parcela dhe shtepia me 4.68 ari ne Rr. Varoshit Ferizaj

Rr.Varoshit Ferizaj,
add to favorites

Shitet parcela dhe shtepia me 4.68 ari ne Rr. Varoshit Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

PARCELA DHE SHTEPIA NË SHITJE
4.68 Ari | E përshtatshme për biznes dhe banim
Shtëpia ka 400m2 banim
Rr.Varoshit | Ferizaj
Parcela dhe shtëpia kan dimensione të përshtatshme, ka infrastrukturë të plotë, qasje në rrugën e asfaltuar, ujësjellës, kanalizim poashtu qasje në energjinë elektrike.

INFO:
+383 (0) 44 106 626
+383 (0) 44 172 626

Adresa: Rr.Varoshit Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19943

Compare