€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Shtepia 226m2 me 3.2ari oborr ne Ferizaj Lagjia Iliria

Lagjia Iliria Ferizaj,
add to favorites

Shitet Shtepia 226m2 me 3.2ari oborr ne Ferizaj Lagjia Iliria

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Shtëpia me pishinë në shitje në Lagjen ILIRIA
E dizajnuar dhe mobiluar në standardin ekskluziv.
226m2 | 3.2Ari Oborr
Lagjja ILIRIA-FERIZAJ
Kati 0:Qendrimi ditor dhe kuzhin,dhome gjumi dhe banjo.
Kati 1:3 dhoma gjumi dhe banjo.
INFO:
+383 44 106 626
+383 44 172 626
045 639 291
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Lagjia Iliria Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19726
Madhësia e pronës: 226 m2
Dhoma Gjumi: 4
Dhoma të Gjumit: 2

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Shtepia 330m2 me 10ari oborr Ferizaj

5
bedrooms
3
banjo
330 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024
compare

Shitet Shtepia me 5ari oborr- 2kateshe- 216...

4
bedrooms
2
banjo
216 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024

Compare